Norveç doğa Pachinko oyunu

Norveç doğa Pachinko oyunuOyna

Bu bir Pachinko online oyun (Japonca Pinball), slot makinesi ve langırt bir karışımıdır. Oyuncu olan birçok küçük çelik bilya Pachinko makinenin içine atılır hız kontrol etmek için vardır. topların çoğu sadece makine düşmek ve yok, ama bir kaç özel deliklere kendi yolunu bulmak. Bu slot makinesinin bir türlü harekete geçirir. Aynı üç resim gözüküyorsa slot gibi, sen kazandın. tek düğmesi oynamak için gerekli olduğu için bu, bir tek düğme oyunudur.

Norveç doğa Pachinko oyunu oyna, bedava online Kart oyunları. Norveç doğa Pachinko oyunu oyna, ilgili oyunlar ve güncellemer bul. norveç çocuk oyunları, norveçli çocukların oyunları, norveçli çocukların oynadığı oyunlar. Norveç doğa Pachinko oyunu - 1,582 defa oynandı.

Geliştirici: menato

Norveç doğa Pachinko oyunu ile ilgili etiketler : top oyunları, flash oyunları, makine oyunları, kart oyunları, bir oyunları, langırt oyunları, aksiyon oyunları, kumarhane oyunları, doğa oyunları, slot oyunları, düğmesi oyunları, pachinko oyunları, norway oyunları, menatonet oyunları

Reklam

Kart oyunları

  »»»  

Norveç doğa Pachinko oyunu ile ilgili oyunlar

Kart oyunları kategorisindeki Norveç doğa Pachinko oyunu benzer oyunlardan birkaçı. Farklı kategorideki oyunları görmek isterseniz üstteki açılır kutuyu kullanın.

Norveç doğa Pachinko oyunu beğendiniz mi?
Norveç doğa Pachinko oyunu - Loading... 0%
 

Norveç doğa Pachinko oyunu web sitene ekle

Ön izleme

Norveç doğa Pachinko oyunu
HTML Code (Websites, Myspace, LiveVideo)


Forum Code (phpBB, vBulletin)


Reklam