Papas Freezeria oyunu

Günün oyunu - 2011-08-16 Seçme oyun 10 bin kereden daha fazla oynandı
Papas Freezeria oyunuOyna

Sadece kolay bir iş, huzurlu bir tropik adada bir dondurma dükkanında başladım, ancak Papa Louie sadık müşterilerinin tüm adada tatil için geldiğinde heyecanlı olsun! Papa Louie restoran serisinin bu yeni taksit, maddeler, karışımı şuruplar ve dondurma eklemek Topingler eklemek ve bekleyen müşterilerine benzersiz Freezeria Sundaes hizmet gerekir. Bu son oyun dondurma sundaes ile ısı yenmek isteyen şurupları onlarca, şekerleme, ve oynamak gibi kilidini garnitürler ve bir dizi yeni ve geri dönen müşterilerine sunuyor. Serisinin zaman yönetimi ve hands-on oyun karıştırma maddeler ve sundae bardak dondurma doğru miktarda hizmet ile ilgili yeni zorluklar ile geri döndü. "Closer" müşteriler ve "Papa Taco Mia!" Gıda Eleştirmen dönüş yanı sıra haftalık paychecks, yükseltmeler ve 80 oyun-Armalar dondurma görev yaparken kazanmak için zorlu. Dizi, Mobilya Shop oynarken puanları etkileyen her öğenin satın alabilirsiniz 100 lobi dekorasyonları üzerinde sundae dükkanı özellikleri. Tam duvar kağıdı, afiş, mobilya ve daha fazla mağaza özelleştirmek izin, dekorasyon, lobi gibi herhangi bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Tiki Adası tema için gidin, kitap rafları ve kahve standları, müzik oynatıcı ile odayı dolduracak - seçim sizin!

Papas Freezeria oyunu oyna, bedava online Yemek oyunları. Papas Freezeria oyunu oyna, ilgili oyunlar ve güncellemer bul. papa freezeria. 146,740 defa oynandı.

Geliştirici: flipline_studios

oyun ile ilgili etiketler : buz oyunları, cream oyunları, zaman oyunları, kitchen oyunları, restoran oyunları, yaz oyunları, desert oyunları, strateji oyunları, gıda oyunları, yemek pişirme oyunları, sundae oyunları, papas oyunları, simulation oyunları, papa oyunları, louie oyunları, yönetim oyunları, sim oyunları, dessert oyunları, freezeria oyunları

Reklam

Yemek oyunları

  »»»  

Papas Freezeria oyunu ile ilgili oyunlar

Yemek oyunları kategorisindeki benzer oyunlardan birkaçı. Farklı kategorideki oyunları görmek isterseniz üstteki açılır kutuyu kullanın.

oyun beğendiniz mi?
Loading... 0%
 
Papas Freezeria oyunu web sitene ekle
Ön izleme

Papas Freezeria oyunu
HTML Code (Websites, Myspace, LiveVideo)


Forum Code (phpBB, vBulletin)


Reklam